O FIRMIE

poldreamlux-baseny-2
O firmie 2
poldreamlux-icon (4)
Doświadczenie oraz profesjonalizm:

15 lat funkcjonowania na runkach UE oraz Rosji i Ukrainy pozwoliło nam zdobyć olbrzymie doświadczenie w wytwarzaniu oraz kompleksowym montażu basenów poliestrowych. Sprostamy wymaganiom każdego Klienta!

poldreamlux-icon (1)
Jakość oraz trwałość produktu:

Używamy wysokiej jakości surowców do produkcji naszych wyrobów, a cały proces ciągle jest nadzorowany przez naszych technologów. Dzięki temu, oraz specjalnie zaprojektowanej, wielowarstwowej budowie basenu możemy zapewnić aż 10 lat gwarancji na nieckę, 5 lat gwarancji na właściwości przeciwosmotyczne ścian basenu oraz 2 lata gwarancji na trwałość koloru. Dodatkowo mają Państwo 2 lata gwarancji na pozostałe elementy wyposażenia.

poldreamlux-icon (2)
Obsługa klienta:

Zawsze można liczyć na nasze wsparcie – czy dotyczy to wyboru kształtu oraz rozmiaru basenu, czy obsługa po sprzedażowa klienta – cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji!

poldreamlux-icon (3)
Kompleksowość:

Nie muszą Państwo szukać wyposażenia oraz akcesoriów w innych firmach, my zajmiemy się kompleksowo całym zamówieniem – od pomp przepływowych po ekskluzywne zadaszenie Waszego basenu!

poldreamlux-icon (5)
Indywidualizm:

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. W trakcie kompletacji zestawu cały czas konsultujemy się z Kupującym aby poznać jego wymagania oraz uwagi – przekłada się to na 100% satysfakcję.

Jeżeli poszukują Państwo produktów wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsługi za przystępną cenę – zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy bezpośrednim producentem

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjną cenę, połączoną z wysoką jakością niecek basenowych oraz zadaszeń.

Długi okres gwarancji

Jesteśmy pewni jakości i trwałości naszych produktów, dlatego oferujemy 10 lat gwarancji na nieckę basenową.

Europejskie standardy

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów oraz urządzeń. Wysoka jakość produktu końcowego spełnia rygorystyczne standardy oraz normy EU.

Home 24
Indywidualne podejście do Klienta

Każde zamówienie traktujemy wyjątkowo. Ciągły kontakt z Klientem w celu poznania jego wymagań i potrzeb pozwala na satysfakcjonujący efekt końcowy w postaci radości korzystania z basenu przez Klienta, oraz poczucia dobrze wykonanej pracy przez Nas.

Doświadczenie oraz fachowa realizacja zamówienia

Państwa satysfakcja jest dla Nas na pierwszym miejscu! Dzięki 15-sto letniemu doświadczeniu jako producent w branży basenowej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom Klientów.

Home 25
Wyszkolona kadra pracownicza

Kompetentni doradcy, doświadczeni technolodzy produkcyjni oraz pełni profesjonalizmu montażyści – są to jedne z głównych filarów, pozwalających Naszej firmie pozytywnie wyróżniać się pod względem obsługi Klienta oraz jakości produktów.

Wsparcie Klienta

Służymy radą oraz pomocą zarówno przed zakupem, w jego trakcie, jak i po jego dokonaniu. W każdym momencie Państwo mogą liczyć na fachową obsługę.

Serwis

Świadczymy usługi naprawcze naszych basenów oraz zadaszeń, zarówno w takcie trwania gwarancji, jak i w okresie po gwarancyjnym.

Innowacyjność

Dbamy o to, żeby nasze produkty odpowiadały najnowszym trendom na rynku. Ciągle wprowadzamy nowinki oraz modyfikacje, pozwalające osiągnąć jeszcze lepsze parametry naszych basenów oraz zadaszeń.